- XIGMATEK

Цена
€48 45 / 94 76 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Xigmatek
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: EN42805
ФОРМАТ: mATXMini-ITX
ФОРМ ФАКТОР: Mini Tower
РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК: Горе
ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ: 240 mm - Отстрани120 mm - Отстрани360 mm - Отгоре240 mm - Отгоре120 mm - Отгоре120 mm - Отзад
RGB: AddressableДа
ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК: Tempered glassДа
ИНТЕРФЕЙС: 1 x USB 3.02 x USB 2.0HD Audio x 1
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ: 6
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Side: 120 mm x 2 (Reverse)Top: 120 mm x 3 (Reverse)Rear: 120 mm x 1
ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Top: 120 mm x 3 / 140 mm x 2Bottom: 120 mm x 3 / 140 mm x 2MB Panel: 120 mm x 2 / 140 mm x 2Rear: 120 mm x 1
БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА: 2
БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА: 3
РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ: 5
МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ: 165 mm
МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА: 358 mm
ЦВЯТ: Бял
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Easily Mounted PanelsEasily Mounted Tempered Glass PanelSuperior Airflow and Ventilation DesignPSU Limitation up to 200 mm
РАЗМЕРИ: 430 x 277 x 372 mm
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 4711409542805
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: EN42805
ФОРМАТ: mATXMini-ITX
ФОРМ ФАКТОР: Mini Tower
РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК: Горе
ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ: 240 mm - Отстрани120 mm - Отстрани360 mm - Отгоре240 mm - Отгоре120 mm - Отгоре120 mm - Отзад
RGB: AddressableДа
ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК: Tempered glassДа
ИНТЕРФЕЙС: 1 x USB 3.02 x USB 2.0HD Audio x 1
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ: 6
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Side: 120 mm x 2 (Reverse)Top: 120 mm x 3 (Reverse)Rear: 120 mm x 1
ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Top: 120 mm x 3 / 140 mm x 2Bottom: 120 mm x 3 / 140 mm x 2MB Panel: 120 mm x 2 / 140 mm x 2Rear: 120 mm x 1
БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА: 2
БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА: 3
РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ: 5
МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ: 165 mm
МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА: 358 mm
ЦВЯТ: Бял
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Easily Mounted PanelsEasily Mounted Tempered Glass PanelSuperior Airflow and Ventilation DesignPSU Limitation up to 200 mm
РАЗМЕРИ: 430 x 277 x 372 mm
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 4711409542805
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Xigmatek
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: EN42805
ФОРМАТ: mATXMini-ITX
ФОРМ ФАКТОР: Mini Tower
РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК: Горе
ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ: 240 mm - Отстрани120 mm - Отстрани360 mm - Отгоре240 mm - Отгоре120 mm - Отгоре120 mm - Отзад
RGB: AddressableДа
ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК: Tempered glassДа
ИНТЕРФЕЙС: 1 x USB 3.02 x USB 2.0HD Audio x 1
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ: 6
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Side: 120 mm x 2 (Reverse)Top: 120 mm x 3 (Reverse)Rear: 120 mm x 1
ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Top: 120 mm x 3 / 140 mm x 2Bottom: 120 mm x 3 / 140 mm x 2MB Panel: 120 mm x 2 / 140 mm x 2Rear: 120 mm x 1
БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА: 2
БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА: 3
РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ: 5
МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ: 165 mm
МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА: 358 mm
ЦВЯТ: Бял
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Easily Mounted PanelsEasily Mounted Tempered Glass PanelSuperior Airflow and Ventilation DesignPSU Limitation up to 200 mm
РАЗМЕРИ: 430 x 277 x 372 mm
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 4711409542805
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: EN42805
ФОРМАТ: mATXMini-ITX
ФОРМ ФАКТОР: Mini Tower
РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК: Горе
ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ: 240 mm - Отстрани120 mm - Отстрани360 mm - Отгоре240 mm - Отгоре120 mm - Отгоре120 mm - Отзад
RGB: AddressableДа
ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК: Tempered glassДа
ИНТЕРФЕЙС: 1 x USB 3.02 x USB 2.0HD Audio x 1
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ: 6
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Side: 120 mm x 2 (Reverse)Top: 120 mm x 3 (Reverse)Rear: 120 mm x 1
ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Top: 120 mm x 3 / 140 mm x 2Bottom: 120 mm x 3 / 140 mm x 2MB Panel: 120 mm x 2 / 140 mm x 2Rear: 120 mm x 1
БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА: 2
БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА: 3
РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ: 5
МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ: 165 mm
МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА: 358 mm
ЦВЯТ: Бял
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Easily Mounted PanelsEasily Mounted Tempered Glass PanelSuperior Airflow and Ventilation DesignPSU Limitation up to 200 mm
РАЗМЕРИ: 430 x 277 x 372 mm
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 4711409542805
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| ФОРМАТ | Mini-ITX |
| ФОРМАТ | mATX |
| ФОРМ ФАКТОР | Mini Tower |
| РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК | Горе |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 120 mm - Отгоре |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 120 mm - Отзад |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 240 mm - Отгоре |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 360 mm - Отгоре |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 120 mm - Отстрани |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 240 mm - Отстрани |
| RGB | Да |
| RGB | Addressable |
| Прозрачен страничен капак | Да |
| Прозрачен страничен капак | Tempered glass |
| ИНТЕРФЕЙС | 1 x USB 3.0 |
| ИНТЕРФЕЙС | HD Audio x 1 |
| ИНТЕРФЕЙС | 2 x USB 2.0 |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ | 6 |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Rear: 120 mm x 1 |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Side: 120 mm x 2 (Reverse) |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Top: 120 mm x 3 (Reverse) |
| БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА | 2 |
| БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА | 3 |
| РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ | 5 |
| МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ | 165 mm |
| МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА | 358 mm |
| ЦВЯТ | Бял |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Superior Airflow and Ventilation Design |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | PSU Limitation up to 200 mm |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Easily Mounted Panels |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Easily Mounted Tempered Glass Panel |
| РАЗМЕРИ | 430 x 277 x 372 mm |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Rear: 120 mm x 1 |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Top: 120 mm x 3 / 140 mm x 2 |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Bottom: 120 mm x 3 / 140 mm x 2 |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | MB Panel: 120 mm x 2 / 140 mm x 2 |
| Тегло | 7.10кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип кутия | Куб |
| Поддържани форм фактори на дънна платка | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Страничен панел | Закалено стъкло |
| Цвят | Бял |
| Максимална дължина на GPU (mm) | 330 |
| Максимална височина на CPU охладител (mm) | 160 |
| Включени вентилатори (count) | 6 |
| Предни USB портове | 2x USB 3.0 |
| Форм фактор на захранване | ATX |
| 2.5" слотове за дискове (count) | 2 |
| 3.5" слотове за дискове (count) | 2 |
| Поддръжка на радиатор | Отпред: 240мм, Отгоре: 240мм, Отзад: 120мм |
| RGB подсветка | Да |
| Тегло (kg) | 3.2 кг |
| Тегло | 7.10кг |
Xigmatek Cubi M Arctic - Компактен mATX корпус с 6 предварително инсталирани ARGB вентилатора
Изживейте изключително охлаждане и зашеметяваща естетика с Xigmatek Cubi M Arctic. Този компактен mATX корпус идва с шест ARGB вентилатора, осигуряващи отличен въздушен поток и ярка светлинна шоу програма още от кутията. Страничният панел от закалено стъкло ви позволява да покажете своята конфигурация с гордост.
Ключови Предимства
- Предварително инсталирани ARGB вентилатори — Шест 120 мм вентилатора с адресируемо RGB осветление осигуряват отличен въздушен поток и персонализирани цветове.
- Компактен кубичен дизайн — Спестяващ място mATX форм фактор, който лесно се побира на бюрото, като същевременно поддържа високопроизводителни компоненти.
- Панел от закалено стъкло — Покажете вътрешните компоненти и брилянтните RGB ефекти.
- Отлична съвместимост — Поддържа Micro-ATX и Mini-ITX дънни платки, дълги GPU до 330 мм и високи CPU охладители до 160 мм.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип кутия | Куб |
| Поддържани дънни платки | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Страничен панел | Закалено стъкло |
| Цвят | Бял |
| Включени вентилатори | 6 x 120 мм ARGB |
| Предни USB портове | 2x USB 3.0 |
| Макс. дължина на GPU | 330 мм |
| Макс. височина на CPU охладител | 160 мм |
| Форм фактор на захранване | ATX |
| 2.5" слотове | 2 |
| 3.5" слотове | 2 |
| Поддръжка на радиатор | Отпред: 240мм, Отгоре: 240мм, Отзад: 120мм |
Какво има в кутията
- Корпус Xigmatek Cubi M Arctic
- Комплект аксесоари (винтове, дистанционери и др.)
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.













